Subscribe

Një I pastrehë është gjetur këtë të hënë i pajetë pranë Portit të Durrësit.

 

Viktima është identifikuar si Viktor Dhima ndërsa ngjarja është regjistruar në lagjen nr.4 të qytetit bregdetar.

 

Mendohet se shkak për vdekjen të kenë qenë temperaturat e ulëta dhe I ftohti gjatë natës.

 

Një ditë më parë edhe në qytetin e Tiranës është ka ndërruar jetë një 68 vjeçar.

 

Ai ka qenë i diagnostikuar me diabet dhe jetonte në qendër sociale, ndërkohë që është gjetur i pa jetë në një prej rrugëve pranë Qendrës Spitalore Nënë Tereza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *