Nga sulmi me armë në një qendër biznesi në Orange të Kalifornisë, kanë humbur jetën katër persona, mes tyre edhe një fëmijë. Ngjarja ndodhi të mërkurën në mbrëmje.

Agresori është përplasur me policët dhe u kap i plagosur.

Autoritetet thanë se një person i pestë u transportua në një spital lokal në gjendje kritike.

Departamenti i Policisë nuk ndau informacione lidhur me të dyshuarin ose për me viktimat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.