Një debat me tone të ashpra është zhvilluar mes Florit dhe Valerit, pasi ky i fundit i hodhi ujë fermerit, duke theksuar se ishte shaka.

Ky gjest ka revoltuar Florin, i cili debatoi ashpër me Valerin, të cilin e akuzon se nuk njeh limite.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Pjesë nga biseda:

Flori: Nëqoftëse ke bërë shaka dhe më sheh mua të tërbuar minimumi është të më kërkosh falje

Valeri: Jo, nuk të kërkoj falje sepse kur bëj shaka, nuk e bëj për të të bërë ty të ndihesh keq

Flori: O vëlla, është ditë me shi më kë laguar pantallonat e gjata, çorapet.

Valeri: A s’ke tjera?

Flori: Unë erdha i thatë, nuk bëhet shaka në ditë me shi

Flori i kërkoi që ta “mbyllë këtë muhabet” duke i kërkuar falje, por në të kundërt ai do ta zgjasë pafundësisht.

Momenti i debatit:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *