32-vjeçari Kastriot Dema ra në prangat e policisë këtë të premte.

 

Ai akuzohet se një ditë më parë ka thyer arrestin shtëpiak dhe ka plagosur me thikë bashkëshorten italiane, Carlota Dossena, me të cilën është në prag të ndarjes.

 

Kjo e fundit ka marrë menjëherë urdhër mbrojtjeje. Po ashtu, Policia e Kavajës procedoi penalisht edhe dy shtetas të tjerë sepse kanë ndërhyrë gjatë konfliktit mes çiftit.

 

Ata kanë goditur Kastriot Demën, duke i dalë në mbrojtje kështu italianes.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *