Në një kohë kur vendi është përfshirë nga temperaturat e larta, Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që t’i shijojë këto ditë të nxehta në Gjirin e Lalzit.

 

Kreu i shtetit është “shkëputur”nga politika dhe është filmuar duke luajtur volejboll buzë detit.

 

Kujtojmë se Meta u shkarkua nga Kuvendi më 9 qershor të këtij viti nga posti i Presidentit, por fati i tij tashmë vuloset përfundimisht nga Gjykata Kushtetuese, e cila do të japë brenda 3 muajve verdiktin e fundit.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *