Ledri Vula, ka hapur dyert e shtëpisë për emisionin ‘My living’.

Kamera e emisionit më të ndjekur në Vizion Plus dhe Tring ka mundur të fokusojnë çdo ambient të shtëpisë së Vulës, duke zbuluar detaje të arredimit, për të cilat është kujdesur mamaja e Ledrit, zonja Xheraldinë.

Ngjyrat e tokës janë ato të cilat dominojnë në shumicën e hapësirës së shtëpisë.

Midis një stili retro, por dhe modern në të njëjtën kohë.

Më poshtë mund të shikoni disa nga pamjet.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *