Një 47 vjeçar mbytet në një rezervuar në fshatin Rrotull të Durrësit.

 

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme ndërkohe që trupi I viktimës nuk është gjendur ende , pavarësisht kërkimeve intensive të forcave Renea dhe Polumbarëve.

 

Sipas policisë  shtetasi iranian banues në Manëz ishte futur në rezervuar për tu larë por nuk dihen shkaqet e mbytjes.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *