Një automjet tip “Benz-Mercedes” është djegur mesditën e sotme në hyrje të tunelit të Krrabës.

Fatmirësisht, drejtuesi dhe udhëtarët s’kanë pësuar dëmtime.

Në vendngjarje kanë shkuar forca zjarrfikëse dhe ambulanca.

Si pasojë është krijuar trafik në hyrjen e tunelit, me drejtim nga Elbasani në Tiranë./vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *