Kylie Jenner është klasifikuar si një nga 21-vjeçaret më të pasura në botë, kjo I lejon asaj që të bëjë një jetë luksi.

 

Çdo veshje e saj kushton me mijëra euro dhe siç duket Kylie po kujdeset që edhe vogëlushja e saj, Stormi, të ketë në garderobë veshjet më të shtrenjta. Së fundmi ylli i ‘Keeping Up Ëith the Kardashians’ ka publikuar një fotografi duke mbajtur në krahë vajzën e saj, e cila shihet se ka veshur një palë pantallona lëkurë, atlete të bardha dhe një xhup.

 

Pavarësisht se mund të duket si një xhup i thjeshtë, ai i përket firmës ‘Burberry’ dhe kushton 380 dollarë.  Gjithashtu nga fotot e ndryshme që poston, mund të themi se bebja e saj është një ndër bebet më me stil në botë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *