Kim Kardashian u kthye pas në kohe në përvjetorin e 3 të martesës së saj me Kanye West.

 

 

Ylli i reality showt “Keeping Up With the Kardashians”, postoi në faqen e saj foto gjatë provës së fustanit përpara dasmës së 2014.

 

 

Kanye ende nuk ka komentuar publikisht për përvjetorin e tij me Kim duke qenë se edhe i ka fshirë profilet e tij në Twitter dhe Instagram, në fillim të këtij muaji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *