Policia e Tropojës vuri në pranga një 25-vjeçar këtë të premte.

 

Të riut ju gjetën në shtëpi 184 gramë kanabis sativa dhe 80 fishekë.

 

Ndaj tij rëndojnë veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Mbajtja pa leje e armëve ushtarake dhe municionit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *