Enca Haxhia dhe Noizy publikuan para 5 vjetësh duetin e tyre “Bow Down”. Pas këngës, nuk dihet se çfarë ndodhi mes tyre dhe këngëtarët shkëputën marrëdhënien, duke  zgjedhur që mos t’i flisnin më njeri-tjetrit.

 

 

Mirëpo, sot, me rastin e 5-vjetrorit të lancimit të këngës “Bow Down”, Enca ka postuar në InstaStory një sekuencë nga ky projekt, ku ka shkëputur pjesën ku duket dhe Noizy, ndërsa ka etiketuar në video edhe artistin.

 

 

 

Ky veprim i këngëtares i ka bërë të gjithë të mendojnë se artistët i ka lënë pas problemet e tyre dhe janë rregulluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *