Botërori “Rusi 2018” po përcillet mes emocionesh të shumta dhe shumë fansa të ndryshëm vendosin t’i shprehin ato në publik me forma nga më të larmishmet.

 

 

Si një patriote e vërtetë, modelja Emina Cunmulaj ka treguar përmes postimeve të saj në Instagram, pëlqimin që ka për Blerim Xhemajlin, në golin e shënuar ndaj Kosta Rikës.

 

 

Ky veprim ka ngjallur reagimin e një serbi i cili i ka dërguar mesazhe ofenduese modeles në DM.

Mesa duket Emina ka vendosur t’i kthejë përgjigjen e merituar duke e demaskuar në një postim me emër e mbiemër ku shkruan: “Injorant! Askush s’mund të ndihmojë kur je një idiot. Ky është një dështak që mendon se mund të ma prishë ditën Jo, unë thjesht do të ekspozoj”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.