Është mbyllur në barazim pjesa e parë e sfidës mes Danimarkës dhe Anglisë.

“Tre luanët” ishin të parët që kaluan në avantazh me anë të golit të Harry Kane në minutën e 18-të.

Lexo edhe :

Related Posts

Për barazimin do të mendonte Hjulmand, i cili shënoi në minutën e 34-të.

Ndeshja është e vlefshme për grupin B, për të cilin luajtën më herët Sllovenia dhe Serbia, sfidë që përfundoi në barazim. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *