Ajo është njëra prej femrave më të përfolura të shtypit rozë në Itali, gjithnjë në luftë me personazhin e saj. Por, për t’iu përgjigjur të gjithë zërave që komentojnë në lidhje me jetën e saj private, Belen Rodriguez ka vendosur të jetë transparente, në të mirë e në të keq.

“Sido që të jetë puna, ‘shpifësit’ do të gjejnë gjithnjë diçka për të treguar!” – shprehet ajo në një intervistë për ‘TGCOM24’.

Ka disa javë tashmë që ajo gjendet në Ibiza me familjen e saj për të kaluar pushimet, por ujrat u trazuan në momentin që në Itali u publikuan disa foto të Belen me futbollistin Marco Borriello, ish i dashuri i saj.

Pavarësisht zërave për një rikthim te njëri-tjetri, argjentinasja shprehet se ndihet e qetë. Ajo rrëfen se futbollistin e takon prej vitesh, edhe pas ndarjes, pasi kanë një marrëdhënie të mirë.

Ndërkohë, nga ana tjetër, për pilotin e Moto GP – Andrea Iannone ajo tegon se ai është një mik i familjes dhe se nuk ka asgjë të keqe të shoqërohet me të.

“I dashuri im i vërtetë? Djali im, Santiago!”  – thotë belen, si për të shuar të gjtihë zërat!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *