Belen Rodriguez njihet si një nga femrat më seksi të Italisë, që në çdo postim të saj tërheq vëmendjen e mediave rozë dhe jo vetëm.

 

 

Së fundmi ajo ka shkuar në qytetin e saj të lindjes, me të fejuarin Andrea Iannone. Ashtu si përherë, Belen nuk harron të përshëndesë fansat e saj duke i mbajtur ata në dijeni për çdo gjë që bën.

 

 

Ajo ka bërë edhe një set fotografik ku ka shfaqur fluturën e saj, tatuazhin që Belen e ka bërë në pjesët intime të trupit.

 

 

Belen duket në formë trupore perfekte dhe ka marrë komplimente pa fund nga ndjekësit në Instagram.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *