Subscribe

Kreu demokrat, Lulzim Basha është takuar këtë të dielë me qytetarët dhe bizneset në Vlorë ku ka dëgjuar nga afër shqetësimet e këtyre të fundit.

 

Basha teksa u premtoi mbështetje, e ftoi biznesin si dhe qytetarët që t’I bashkohen protestës së opozitës më datë 16 shkurt me qëllim që, siaps tij, të çlirojnë ekonominë nga duart e oligarkëve.

 

Basha tha gjithashtu se me ardhjen e PD në pushtet do të ulen taksat dhe se ekonomia do t’u kthehet qytetarëve.

 

Kreu demokrat gjatë këtyre takimeve shoqërohej nga deputeti Agron Shehaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *