Subscribe

Një 23-vjeçar me iniciale A.B. ka shpëtuar mrekullishit pas një aksidenti të frikshëm.

 

Makina ka devijuar nga rruga dhe është përplasur te trafikndarësja në aksin Milot-Mamurras

 

Siç shihet edhe nga pamjet, makina është ndar thuajse në dysh nga trau anësor. Sipas policisë, i riu që drejtonte mjetin ka pësuar disa dëmtime serioze, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Ai është dërguar për mjekim të specializuar në spitalin e “Traumës”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.