Fero së fundmi ka bërë zyrtare lidhjen e tij me Arbenita Ismajlit.

 

Prej kohësh ato ishin në qendër të mediave rozë por tashmë duket se më në fund kanë vendosur të zyrtarizojnë çdo gjë.

 

Edhe pse shumë njerëz nuk duan që ajo të vazhdojë, duket se Fero dhe Arbenita jo vetëm që nuk ua vënë veshin, por madje e kanë bërë akoma më serioze. Duket se reperi është takuar me dy motrat e modeles dhe vëllain e saj.

 

Këtë e ka zbuluar vetë Arbenita nëpërmjet disa fotove në ‘Instastory’.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *