Një bombol gazi shpërtheu në orët e mbrëmjes së të shtunës në Tapizë të Krujës.

 

Ngjarja ndodhi në shtëpinë e shtetasit M. S. dhe për pasojë u plagos bashkëshortja e tij, A. B..

 

Kjo e fundit u dërgua menjëherë në spitalin e Traumës, ku sipas mjekëve, nuk ka rrezik për jetën.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *