Një taksi u përmbys pasditen e kësaj të marte në Unazë, pranë zonës së ish-Bllokut.

Drejtuesi i automjetit është lënduar ndërkohë që është dërguar në spitalin e Traumës për të marrë trajtim mjekësor.

Nga hetimet e para rezulton se shkak i aksidentit mund të jetë bërë shpejtësia dhe manovrimi i gabuar nga ana e shoferit.

Ndërkohë, kjo ngjarje shkaktoi bllokim të trafikut në një nga zonat më të populluara të Tiranës.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *