Këngëtarja Mel B ka hedhur bombën e radhës duke thënë se ka bërë seks treshe me ish bashkëshortin, Stephen Belafonte dhe një femer, që e kishte njohur  në një klub striptizmi në Austri.

 

 

Ky lajm është pranuar edhe nga striptistja austriake, teksa ka rrëfyer  me detaje skenën e seksit.

 

 

Vlen të përmedim që çifti u divorcua  pas akuzave të Mel B për dhunim dhe abuzim nga ana e Stephen Belafonte.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *