Një aksident u regjistrua në Ksamil në orët e para të mëngjesit.

 

Drejtuesi i një mjeti tip “BMW” humbi kontrollin dhe u përplas me rrethimin e një biznesi.

 

Ai përplasi edhe dy mjete të parkuara aty pranë.

 

Shkak për aksidentin dyshohet të ketë qenë shpejtësia e lartë, ndërsa shoferi ndodhet në spitalin e Sarandës, ku po merr trajtim për plagët.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *