Një i ri është paraqitur me plagë në këmbë mbrëmjen e kësaj të hëne në spitalin e Shkodrës.

 

Sipas policisë D. L. 30 vjeç, është paraqitur në spital me dëmtime në këmbë, që dyshohen të jenë brë me mjet prerës. Nga verifikimet e para të bëra nga policia, dyshohet të jetë autor, shtetasi D. L. 20 vjeç dhe po punohet për kapjen e tij.

 

Ndërkohë në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *