Tre persona kanë humbur jetën dhe 32 të tjerë janë plagosur në një aksident të ndodhur mesnatën e së shtunës në Serbi.

 

Informacionet bëjne më dije se ngjarja ka ndodhur në autostradën Leskovac-Nish në Serbi ku një autobus me targa të Maqedonisë ka dalë nga rruga.

 

Si pasojë e aksidentit kanë humbur jetën tre persona dhe janë plagosur 32 të tjerë, ndër të cilët katër ndodhen në gjendje të rëndë.

 

Ndërkohë akoma nuk dihet asnjë informacion në lidhje me shkaqet e këtij aksidenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *