29 vjeçarja nga Barbados është fotografuar në aeroportin e Los Angeles, aty ku është trajtuar njësoj si gjithë udhëtarët e tjerë.

 

 

 

 

Riri mbante  veshur një kostum sportiv dhe me një palë çizme të bardha, pa make up dhe flokët i lëshuar. Në këto foto është e pamundur të mos vihen re kilet e tepërta që ajo ka marrë. Si mendoni ju?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *