Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në Elbasan.

 

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji, në fshatin Katund i Ri, ndërsa viktima është identifikuar si shtetasi G.H., 24 vjeç nga Elbasani.

 

Sipas policisë i riu është përplasur nga një mjet i paidentifikuar pasi drejtuesi është larguar menjëherë nga vendngjarja.

 

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *