Mbrëmjen e djeshme Kombëtarja jonë u përball me Italinë në “Signal Iduna Park” të Dortmundit.

Por gjatë ndeshjes Shqipëri – Itali, loja u ndal për disa minuta, pasi brenda fushës u fut një tifoz shqiptar.

Lexo edhe :

Related Posts

Sigurimi arriti ta kapë në mes të fushës duke e rikthyer në pjesën e tifozëve.

Tifozi quqhet Sami Rexhepi dhe është nga Skenderaj. Ai jeton prej kohësh në Dusseldorf të Gjermanisë.

”Kisha vënë bast me djalin tim. Kjo ka qenë arsyeja”, ka thënë tifozi Rexhepi.

/vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *