Një person ka humbur jrtën, pasi dyshohet se ka rrëshkitur aksidentalisht aksin rrugor Milot – Rrëshen.

 

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në vendin e quajtur ” Ura e Skurajve”, ku ka humbur jetën  54 vjeçari Luigj Gjeloshi nga Shenkolli i Lezhës.

 

Informacionet bëjnë me dije se ai ka qenë duke udhëtuar me makinë kur policia i ka kërkuar të ndalojë për të ushtruar një kontroll rutinë, ai ka tentuar të hapë krahun kur është ndodhur në mes të urës dhe në momentin kur ka zbritur nga makina ka rënë nga lartësia duke humbur jetën.

 

Ndërkohë trupi i pajetë i viktimës është gjetur mëngjesin e kësaj të shtune.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *