Këngëtarja e njohur shqiptare dhe njëkohësisht e bija e Shyhrete Behlulit, Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me një djalë të quajtur Mërgim Riza, i cili jeton dhe punon në Zvicër.

Ceremonia ishte mjaft private dhe pa praninë e kamerave, por gjithsesi disa foto nuk kanë shpëtuar pa u shpërndarë në rrjet.

Edhe pse shumë hermetike për jetën private, Engjëllusha ka qenë mjaft active me projektet muzikore ku prej disa vitesh interpreton së bashku me nënën e saj, artisten e mirënjohur, Shyhrete Behluli./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *