Policia Kufitare e Qafë-Thanës arrestoi një shtetas maqedonas, që kërkohej nga autoritetet italiane.

 

“Vizion Plus” mëson se bëhet fjalë për 47-vjeçarin Adnand Doda.

 

Për të, Gjykata e Torinos në Itali ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg” për veprat penale “Grup i strukturuar kriminal” dhe “Prodhimi e shitja e narkotikëve”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *