Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në provincën e Pisas në Itali.

Një i moshuar humbi jetën pasi u godit nga pema të ciln po sharronte në një zonë të pronës së tij.

Në vendngjarje mbërriti menjëherë ambulanca dhe zjarrfikësit për të bërë të mundur largimin e pemës.

Megjithatë i moshuari u deklarua i vdekur në vendin e ngjarjes./vizionplus.tv 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *