Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa nuk ndalet së promovuari Shqipërinë, duke postuar foto nga bregdeti i bukur shqiptar.

 

Ajo ka ndarë pamje nga Dhërmiu, destinacioni i radhës ku artisja se bashku më familjen e saj po kalojnë pushimet, duke i njohur kështu fansat nga e gjithë bota me disa pjesë nga Shqipëria.

 

Më herët, ajo shkroi në rrjetet sociale se nuk është aspak e lumtur që pushimeve të saj po iu vjen fundi dhe se i duhet të largohet nga Shqipëria.

Leave a Reply

Your email address will not be published.