Arrestohet punonjësi i policisë i cili u përfshi në një aksident me dëme materiale pasditen e djeshme në Vloçisht të Maliqit.

 

 

 

Ka qenë Agjensia e Mbikqyrjes Policore që ka arrestuar policin 55 vjeçar, Dritan Qylafi, i cili sipas informacioneve ka qenë në gjendje të dehur dhe pa lejë drejtimi.

 

 

 

 

Mbi të rëndon akuza e veprës penale “drejtim i mjetit në gjendje të parregullt”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *