Një aksident i trefishtë u regjistrua mbrëmjen e kësaj të enjteje në autostradën Shkodër-Lezhë, tek kryqëzimi i Blinishtit.

 

Përplasja mes tri makinave ishte e fortë dhe për pasojë, dy persona u dëmtuan rëndë.

 

Ata u dërguan menjëherë në spitalin e Lezhës, ku po trajtohen nga mjekët.

 

Ende nuk ka asnjë informacion zyrtar se pse ndodhi aksidenti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.