Zëdhënësja e Foltores, Floriana Garo është zgjedhur anëtare e Kryesisë së Partisë Demokratike.

 

Mes emrave që ishin votuar për anëtar të Kryesisë së kësaj force politike ishte dhe ai i Floriana Garos. Ajo falenderon demokratët që e kanë mbështetur ndërsa premton se do të bëjë më të mirën për të justifikuar besimin.

 

“I jam thellesisht mirenjohese Keshillit Kombetar per cdo vote qe me dha per te qene pjese e Kryesise se Partise Demokratike! Faleminderit Kyetarit Berisha qe me perzgjodhi te jem ne krah te tij ne Foltore, ne kete beteje te forte dhe plot me shprese!
Faleminderit te gjithe demokrateve e simpatizanteve te PD qe me kane mbeshtetur e me kane dhene zemer gjate cdo momenti kur gjerat jane dukur tejet te veshtira. Sot ndihem shume e privilegjuar dhe premtoj qe do bej me te miren time per te justifikuar besimin tuaj”, shkruan Garo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *