Vendimi i Agait për të sjellë kosha në fermnë ka sjellë emocione të ndryshme tek fermerët.

Elsa tha se është e lumtur për vendimin e Agait por edhe e acaruar sepse sipas saj, dje fermerët u tallën me të.

Siç tha ajo, fermerët kanë frikë dhe flasin pas shpine.

“Jam e gëzuar por edhe u nxeha, sepse tallën dje menderen me Elsa Lilën. Këtu paskan aq shumë frikë saqë kanë folur pas shpatullave”, tha Elsa. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *