Dukej sikur historia mes tyre ishte diçka që i përket të shkuarës, por ndoshta nuk qe e thënë. Artistja me origjinë shqiptare dhe kampioni i Formula 1, janë shfaqur sërish përkrah njëri-tjetrit.

 

 

Këtë herë duket se dyshja po shijonte pushimet në Maldive dhe dyshojmë shumë që të jenë takuar atje rastësisht.

 

 

Lajmi është bërë i ditur nëpërmjet një fotoje, që këngëtarja 26-vjeçare e ka postuar në Snapchat-in e saj. Rita shfaqet shumë provokuese me rroba banjo, ndërkohë që pas saj gjenden piloti 32-vjeçar, bashkë me një mik. Në foto ajo ka shkruar se ndjehet “e bekuar”, dhe nuk besojmë se është shumë e vështirë të kuptosh për kë e kishte fjalën.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.