Rita Ora dhe Ava Max janë dy këngëtaret me origjinë shqiptare që janë takuar në festivalin e muzikës “Summertime Ball”.

 

Takimi i dy këngëtareve u bë në prapaskenat e festivalit, ku të cilët ndanë me fansat momentin e takimit.

 

Përmes një postimi në Instagram, këngëtaret publikuan fotografinë ku Max shkruan për Orën: “E dua këtë vajzë”.

 

Ndërkohë më parë një tjetër shqiptare e famshme në muzikë Bebe Rexha pak muaj më parë i bëri thirrje për një bashkëpunim Rita Orës, Dua Lipas dhe Ava Maxit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.