Jasir Asani është momentalisht një ndër futbollistët më të komentuarë të Kombëtares. Kjo jo vetëm për performancën e shkëlqyer në fushën e blertë këtë EURO 2024, por edhe për jetën e tij private.

Asani ka bërë publike lidhjen e tij të dashurisë me bukuroshen nga Tirana, Giota.

Lexo edhe :

Related Posts

Çifti ka zbuluar se njohja e tyre ka nisur në Instagram. Lidhja e tyre tashmë është konsoliduar dhe e mendojnë veten në një të ardhme si një familje e madhe me shumë fëmijë.

Ndërkohë nga rrjetet sociale duket se Giota ka një marrëdhënie speicale me prindërit e partnerit. Është babai i Asanit ai i cili i lë komente të herë pas hershme në fotot e saj duke e trajtuar si të bijën./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *