Policia e Elbasanit ka arrestuar një shtetas I cili goditi me grushta një infermier në spitalin rajonal të Elbasanit.

 

Në pranga ra Besnik Dashhana 33 vjec banues në këtë qytet.

 

Ai kishte marrë mjekim në spitalin e Elbasanit por gjatë kësaj kohe ka pasur një debat verbal me infermierin e shërbimit dhe më tej e ka dhunuar fizikisht duke e goditur me grushta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *