Reperja e njohur shqiptare, Tayna, prej ditësh është duke u relaksuar në Maldive. Këngëtarja nuk ka hezituar të ndajë me ndjekësit foto dhe video nga pushimet e saj luksoze.

 

Së fundmi, Tayna ka shpërndarë në “Instastory” një fotografi ku shfaqet para pasqyrës.

 

Ajo mban veshur një palë të brendshme me ngjyrë të gjelbër, e krahas fotos shkruan: “Le të thyejmë pak zemra”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *