Një 50 vjeçar është plagosur me levë në kokë në qytetin e Korçës.

 

Ngjajra ka ndodhur në lagjen 14 të qytetit të Korçës ndërsa viktima është identifikuar si shtetasi Viktor Hoxhallari.

 

Sipas policisë, 50 vjeçari është goditur nga një person pas një konflikti për motive të dobëta.

 

Ndërkohë policia e ka identifikuar autorin dhe është vënë në ndjekje të tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *