Subscribe

Gjithcka po behet gati per te sjell spektaklin me te ri Kendo Kengen Time, qe do te moderohet nga bukuroshja Inger Skura dhe Ardit Roshi e do ti kushtohet vetem muzikes dhe hiteve te pazevendesushme nder vite.

 

Nje spektakel i muzikes se vertete shqipetare qe do te vije ne nje format qe nuk e kemi pare me pare,do te riktheje ne vemendje 12 emra te spikatur repertori I te cileve ka lene gjurme.

 

 

Mbremja e pare I takon dives se muzikes Aurela Gace ku  Andi Tanko, Gigliola Haveriku, Anxhela Elmazi, Marjona Metohu, Jona Pepkolaj, Mario Mançelli, Rei Bezhani e Gerald Murrja do te jene “në luftë” per ta emocionuar artisten . Per ta ky spektakel eshte nje eksperince unike.

 

 

Duke ju mbajtur larg politikes ju ftojme te kendoni se bashku me ne kenget tona, c’do te enjte ne oren 21:00 ne ekranin e Vizion Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *