Policia e Fierit ka arrestuar një 46 vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike.

 

46 vjeçari është me inicialet D(S)(K).Y, 46 vjeç, banues në Fier.

 

Sipas policisë, policisë ai përdorte më shumë se dy emra ndërsa gjykata e kë dënuar me burg në datën 12.11.2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *