Kreu i ri i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edi Paloka, ka publikuar një foto krah kandidates që u fut në garë përballë tij, Eleina Qiricit.

 

Ai e cilëson Qiricin një mike të mirë dhe një zonjë që i dha dinjitet garës për kreun e Këshillit Kombëtar të PD-së, teksa falenderon të gjithë demokratët që votuan.

 

“Sot me Eleina Qiricin , nje mike , kolege e demokrate e mire. Nje zonje qe i dha dinjitet gares per kreun e Keshillit Kombetar te PD!

Nje falenderim per gjithe demokratet e nje urim qe sa me shpejte ta shohim PD ne vendin qe i takon “, shkruan Paloka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *