Edhe pse është i martuar dhe ka katër fëmijë, David Beckham vazhdon të mbetet i preferuari i vajzave.

 

 

Së fundmi ai ka shkuar në Kaliforni me një nga miqtë e tij më të mirë, larg Victorias, për të shijuar disa ditë pushimi.

 

 

I veshur si një “djal i keq”, me motor, Beckham ka bërë një veprim që nuk mendojmë që do t’i pëlqejë shumë bashkëshortes së tij, Victoria.

 

 

Ish-futbollisti i njohur është fotografuar së fundmi nga paparacët, teksa i bën një autograf në të pasme një prej fanseve të tij.

 

 

Dhe nuk duket si i penduar, por mjaft i buzëqeshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *