Teksa demokratët po votojnë në të gjitha degët e PD, për shkarkimin e kreut të PD, Lulzim Basha, ish kryeministri  Sali Berisha ka dhënë një mesazh përmes rrjeteve sociale.

 

Berisha shkruan se sot Partia Demokratike ndahet përfundimisht nga humbjet dhe pazaret, në mënyrë që mos të humbasë Shqipëria nesër.

 

“Partia Demokratike ndahet sot përfundimisht nga humbjet dhe pazaret që mos të humbasë Shqipëria nesër”, deklaron Berisha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *