Po bëhet gjithnjë e më tepër serioze lidhja e Belen Rodriguez dhe Andrea Iannone. Bukuroshja Argjentinase, ka vendosur të ndjek të dashurin e tij deri në Katar, teksa është fotografuar në disa momente intime me Iannone.

 

 

E lumtur, e qeshur dhe në super formë Rodriguez po kalon disa moment të bukura në një shoqëri të mirë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *