Ditën e sotme reperi i njohur kosovar Lumi B, feston ditëlindjen e tij. Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshortja, Miranda Mehmeti nëpërmjet një postimi në “Instagram”. Ajo ka zgjedhur të urojë bashkëshortin në këtë ditë të veçantë nëpërmjet një fotoje të viteve më parë, kur vogëlushi i tyre, Blini ishte shumë i vogël.

 

Gëzuar ditëlindjen babi”,- shkruan ajo krahas fotos së ëmbël.

 

Miranda dhe Lumi B kanë më shumë se 10 vite bashkë dhe ajo asnjëherë nuk harron të bëjë urime të tilla në ditët speciale.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *